Webová tvorba

Tvorba web stránok

Pri tvorbe web stránky sa zameriavame hlavne na dosiahnutie vášho cieľa. Pochopíme váš biznis a zákazníkov, tomu prispôsobíme celý návrh web stránky. Získate tak miesto, kam sa bude váš návštevník rád vracať.

Viac informácií

Tvorba eshopov

Viac než 60% Slovákov nakupuje cez internet. Vytvoríme vám eshop, ktorý pre návštevníka bude príjemnou prehliadkou vášho obchodu na internete, zakončenou nákupom.

Viac informácií

Tvorba mikrowebov

Pre propagáciu jedného produktu alebo udalosti nie je vždy ideálne vrhnúť sa do internetovej prezentácie veľkého rozsahu. MikroWeb zaistí propagáciu a serióznosť, ktorú vaša peňaženka takmer nepocíti, no vy jeho užitočnosť pocítite každý deň.

Viac informácií

Tvorba portálov

Máte určitú oblasť záujmu, ktorej sa venujete vo všetkých jej smeroch? Chcete spojiť ľudí s rovnakým záujmom do jednej komunity? Vďaka rozsiahlej stránke typu Portál môžete tejto komunite pravidelne poskytovať všetky informácie, novinky a možnosť využívať rôzne aplikácie.

Viac informácií

Prevádzka a servis webu

Služba vám zabezpečí neustálu obnovu systémových kódov vašej web stránky. Tá bude tak vždy správne fungovať v nových verziách prehliadačov a bude omnoho menej náchylná na napadnutie vírusmi. Vytvoríme vám tiež program pre aktualizáciu často meniacich sa informácií na vašej web stránke. K nemu dostanete vlastný prístupový účet s heslom.

Viac informácií

Grafická tvorba

Grafika tvorená srdcom i mysľou

Pre každého je veľmi dôležité prezentovať sa príjemne a aspoň trochu unikátne. Okrem týchto potrieb však dbáme hlavne na cieľ, ktorý chcete vďaka grafike dosiahnuť. Načo potom vyzerá vaša stránka alebo plagát moderne a pekne? Všetko, čo robíte predsa má svoj dôvod.

Viac informácií

Internetový marketing

PPC reklamná kampaň

Vytvoríme internetovú reklamnú kampaň, pri ktorej sa bude vaša reklama zobrazovať tým správnym ľuďom, na správnom mieste a v správnom čase.

Viac informácií

Facebooková kampaň

Využijeme silu sociálnej siete na určenie záujmov a potrieb vašich zákazníkov. Vďaka tomu vytvoríme reklamnú kampaň na mieru s merateľnými výsledkami. Tieto výsledky vám napovedia, koľko peňazí ešte treba do reklamy dať a či vôbec. To vám billboard neukáže.

Viac informácií

Copywriting a content marketing

To najdôležitejšie na vašom webe je obsah. Takmer všetky web stránky navštevujeme hlavne kvôli nemu. Vytvoríme váš obsah tak, aby upútal pozornosť a poskytol návštevníkovi to, čo potrebuje.

Viac informácií

RTB reklamná kampaň

Touto reklamnou kampaňou zvýšime povedomie o vašej značke. Pripravíme pútavé bannery, vymyslíme reklamné texty, vyberieme správne zacielenie. Vstúpite tak do povedomia, ako osvedčená firma.

Viac informácií

Testovanie, analýza, prevádzka

User experience testovanie

Váš web sa musí čo najviac priblížiť k dokonalosti. Nesmie nechať návštevníka ani na chvíľku zaváhať. Pomocou testovaní zistíme, čo vaši návštevníci naozaj hľadajú a ako premýšľajú a konajú na vašom webe.

Viac informácií

Správa google analytics

Vďaka využívaniu tejto služby budete schopní zistiť vaše silné aj slabé stránky. Tým teda vylepšíte oblasti, v ktorých zaostávate a posilníte tie, v ktorých vynikáte. Je možné sledovať činnosti, ktoré robia návštevníci vašej stránky a tiež rôzne informácie o nich.

Viac informácií

A/B testovanie

Navrhneme rôzne verzie prvkov na vašom webe. Otestujeme, ktoré z nich prinášajú najlepšie výsledky. Tak zaistíme, aby prvky na vašom webe naplno využívali svoj potenciál.

Viac informácií

Redizajn web stránky

Staraním sa o vlastnú internetovú tvár zabezpečujete svojím zákazníkom a sledovateľom neustále lepšie služby. Dávate tak najavo, že ich potreby vám nie sú ľahostajné. Doba sa mení a keďže chcete napredovať, mali by ste držať krok.

Viac informácií