PPC reklamná kampaň

Predstavte si, že pri jazde autom po diaľnici, vidíte na všetkých bilboardoch len reklamy na produkty, o ktoré máte skutočný záujem. Naviac firma, ktorej patria za ne zaplatí iba ak si kliknete na ich web, ktorý ste na bilboarde videli. Presne takto funguje online PPC(pay per click) reklama. Teda platba za kliknutie. Platíte len vtedy, keď si človek na reklamu reálne klikne a naviac sa zobrazí iba tomu, kto ju má vidieť a v čase kedy ju má vidieť.

Chcem ppc kampaň

Spoznáme

ľudí, na ktorých chcete vašou reklamou cieliť. Zistíme, kde sa na webe pohybujú, čo vyhľadávajú, po čom túžia a na základe čoho sa rozhodujú. Potom spoznáme aj váš biznis. Vaše najväčšie výhody naservírujeme pomocou dobre cielenej reklamy v správny čas, správnym ľuďom a na správnom mieste.

Vytvoríme

reklamné kampane, na základe získaných informácií a vašich cieľov v nástroji google adwords. Navrhneme texty reklám, grafickú podobu bannerov pre rôzne zariadenia a presne určíme zacielenie. Vďaka tomu sa budú vaše reklamy zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania alebo na zvolených web stránkach.

Spravujeme

reklamnú kampaň, ktorú po vytvorení dôsledne sledujeme. Zisťujeme, aké reklamné texty a bannery vám prinášajú najväčší zisk. Kedy a odkiaľ ľudia najviac na vaše reklamy klikajú, nakupujú a kto je váš ideálny zákazník. Pomocou týchto dát ďalej reklamy optimalizujeme a upravujeme tak, aby ste z nich vyťažili maximum.

Ak máte záujem o naše služby alebo sa chcete poradiť, napíšte nám