Redizajn web stránok

Tak, ako sa časom meníme, mení sa naše okolie a s ním aj naše myslenie. Už vieme, že netreba chodiť k televízoru, aby sme prepli program. Jednoducho siahneme po ovládači. Podobne to je aj vo svete internetu.

Chcem redizajn webu

Vyvíjame, upravujeme a uľahčujeme

aby ľudia našli čo potrebujú v čo najkratšom čase. Veľkú úlohu v tom hrajú aj pocity človeka. Je úžasné, keď potrebnú informáciu nájdeme hneď na prvej priečke vo vyhľadávači. No ak po otvorení stránky na nás rovno vyskočia rôzne červené svietiace texty, naša orientácia a dôvod zotrvať sú v nedohľadne. Nehovoriac o utvorení si mienky o autorovi.

Dbáme

na použiteľnosť a prívetivosť prostredia vašej internetovej stránky. Tá, koniec koncov, odzrkadľuje váš imidž, ale hlavne záujem napredovať. Ak zaostávate v už dávno používaných veciach, vaše okolie to dá pocítiť.

Riešime

situáciu neustálym sledovaním najnovších trendov tu doma i vo svete. Všetko potrebné aplikujeme na váš vynovený web a následne zaznamenávame chovanie návštevníkov. Je to dlhší proces, ktorý pre nás samotným redizajnom nekončí. Nemusíte sa teda báť, že používateľov zmena odradí. Budeme vnímať ich spätnú väzbu.
Veď predsa, zmena je život.

Ak máte záujem o naše služby alebo sa chcete poradiť, napíšte nám