RTB reklamná kampaň

Vybudujeme na internete povedomie o vašej značke. RTB (real time binding) umožňuje zacieliť vaše cieľové publikum na najväčších internetových portáloch. Takto vstúpite do povedomia ako známa a osvedčená firma. Vyberieme pre vás najvhodnejšie zacielenie a pripravíme vám pútavé bannery, ktorými oslovíte vašich potenciálnych zákazníkov.

Chcem rtb kampaň

Zanalyzujeme

vaše cieľové publikum a jeho správanie na internete. Zistíme kde, kedy a ako ich najlepšie osloviť, aby sa im reklama zobrazovala v správny čas na správnom mieste. Tak im ostane čo najdlšhie v pamäti.

Vytvoríme

graficky pútavé reklamné bannery, ktorými si získate pozornosť publika. Navrhneme ich vo všetkých štandardných veľkostiach, aby sa vaša reklama zobrazovala správne na každom zariadení. Tvoríme taktiež moderné HTML5 bannery, ktoré umožňujú animácie, interakcie pomocou tlačidiel a ďalšie akcie.

Optimalizujeme

kampaň, aby smerovala k cieľu, ktorý ste si stanovili. Sledujeme reakcie ľudí, ktorým sa reklama zobrazuje, hľadáme kde, kedy a pre koho bola najefektívnejšia. Tam smerujeme naše ďalšie úsilie.

Ak máte záujem o naše služby alebo sa chcete poradiť, napíšte nám