Tvorba eshopov

Viac než 60% Slovákov nakupuje z pohodlia domova. Vďaka nášmu eshopu im doprajete príjemnú prehliadku vášho internetového obchodu, ukončenú nákupom. Pri tvorbe eshopu dbáme na to, aby nepredával iba produkt, ale najmä pocit, ktorý je s ním spojený. Kladieme dôraz na puto, ktoré vzniká medzi vami a vašim zákazníkom, vďaka čomu sa na váš eshop radi vrátia.

Chcem eshop

Spoznáme

vaše ciele, ktoré chcete pomocou eshopu dosiahnuť. Zanalyzujeme myslenie vašich zákazníkov, zistíme podľa čoho sa rozhodujú a ako v nich vyvolať rozhodujúci pocit túžby po produkte. Spoznáme taktiež silné stránky vašich produktov, aby sme ich zákazníkom naservírovali ako na zlatom podnose.

Vydláždime cestu

pre zákazníka, ktorá bude viesť k nákupu. Eshop navrhujeme tak, aby ste ním najprv získali zákazníkovú pozornosť, potom jeho záujem, túžbu po produkte a nakoniec ho už len jemne postrčili k nákupu. Pri návrhu dbáme na to, aby bol každý krok nákupného procesu pre návštevníka jednoduchý.

Vytvoríme

váš internetový obchod na základe získaných informácií a vašich cieľov. Dodáme vám správcovské rozhranie, cez ktoré si môžete ľahko kontrolovať objednávky, pridávať produkty, meniť ceny, popisy, vytvárať akcie a omnoho viac. Do jeho používania vás s radosťou zaškolíme, alebo vám ako darček pripravíme návody.

Podporujeme

rast vášho eshopu sledovaním štatistík a analytických údajov. Radi vám pomôžeme s ďalším budovaním vzťahu so zákazníkmi. Sledujeme o čo majú najväčší záujem a presne to im naservírujeme. V prípade záujmu vám navrhneme akčné kampane, či podporíme váš predaj blogom.

Ak máte záujem o naše služby alebo sa chcete poradiť, napíšte nám