Tvorba web stránok

[service-short-description-left title=“Tvorba web stránok“ image=“web1.png“ description=“Vaša web stránka nesmie v „internetovom oceáne“ iba nečinne existovať. Musí v ňom vynikať. O to sa postaráme my. Váš web vytvoríme tak, aby si pútavou grafikou a správnym obsahom získal návštevníka a on tak nájde presne to, čo potrebuje. Takto svoj cieľ dosiahnete vy aj váš zákazník.“ button-text=“Chcem web stránku“ category=“web-services“]

[service-paragraph title=“Zanalyzujeme a pochopíme“ image=“tvorba-web-stranok/web3.png“ description=“váš biznis a ciele, ktoré chcete pomocou web stránky dosiahnuť. Tomu prispôsobíme celú jej tvorbu. Spoznáme taktiež myslenie vašej cieľovej skupiny, čo, kde a ako vyhľadávajú a po čom túžia. Kedže web navrhujeme hlavne pre nich, na celý proces návrhu sa dívame z ich pohľadu alebo si ich názory overíme pomocou prieskumu.
“ category=“web-services“]

[service-paragraph title=“Navrhneme“ image=“tvorba-web-stranok/web4.png“ description=“Na základe informácií, ktoré sme získali pomocou analýzy navrhneme obsah, ktorý bude pre vašich návštevníkov zaujimavý a prínosný. Navrhneme unikátne a pútavé grafické rozhranie, pričom kladieme dôraz na jednoduchú orientáciu a príjemné používanie. Dáme si záležať, aby každý prvok na stránke mal pre návštevníka zmysel. Stránka bude taktiež rovnako krásna a prehľadná na každom zariadení.
“ category=“web-services“]

[service-paragraph title=“Vytvoríme“ image=“tvorba-web-stranok/web5.png“ description=“Keď je návrh dobre otestovaný, spojíme naše nápady s technológiou a pustíme váš web do sveta. K web stránke dostanete aj administrátorské rozhranie, do ktorého vás radi zaškolíme alebo vám k nemu priprávíme návody. Tak si budete môcť jednoducho upravovať obsah v prípade potreby.
“ category=“web-services“]

[service-paragraph title=“Staráme sa“ image=“tvorba-web-stranok/web6.png“ description=“Po vypustení vašej web stránky do „internetového oceánu“, sa naša práca nekončí. Potrebujete pridať novú funkcionalitu? Začala vaša firma ponúkať nové služby a potrebujete zmeniť štruktúru webu? Sme vám naďalej k dispozicií a radi vám pomôžeme.
“ category=“web-services“]

hore