User experience testovanie

Ľudia sú dnes uponáhľaní a na internete potrebujú nájsť všetko okamžite. Vaša web stránka nesmie nechať návštevníka zaváhať ani na pár sekúnd, ale viesť ho „za ručičku“ až k žiadanej akcií. Pamätajte, že vaša konkurencia je iba pár klikov od vás. Našim uživateľským testovaním(UX) testovaním zaistíme, aby vaša web stránka dosahovala svoj maximálny potenciál.

Chcem testovanie

Pochopíme

aké sú najdôležitejšie akcie na vašej web stránke, teda čo chcete aby návštevník spravil. Čo prináša užítok vám i jemu. Na základe toho, navrhneme UX testovanie, ktorým overíme ako vidí vašu web stránku cieľová skupina, aké jednoduché je pre návštevníkov vykonať dôležité akcie a či na webe vedia nájsť všetko, čo potrebujú.

Sledujeme

chovanie vašej cieľovej skupiny na web stránke, či už pomocou internetového prieskumu, nasadenia analytických nástrojov alebo na dohodnutých osobných stretnutiach.

Implementujeme

výsledky UX prieskumu do praxe. Vykonáme potrebné zmeny na vašej web stránke, čím ju spravíme príjemnejšou a prehľadnejšou na používanie. Váš web tak bude dosahovať ešte väčší úspech.

Ak máte záujem o naše služby alebo sa chcete poradiť, napíšte nám